O nas


Cześć!

Jesteśmy Bożena i Damian, czyli pasjonaci, pracownicy młodzieżowi, marzyciele, ale również i „tytani projektów”, szczególnie tych młodzieżowych. Pewnie kiedyś nas spotkałeś, albo jeszcze wszystko przed Tobą. Postanowiliśmy reaktywować coś, co kiedyś było chlubą naszego miasta – Młodzieżowy Portal Informacyjny Młody Malbork. Pierwsze tego typu działanie stworzone przez młodzież i dla młodzieży. Była to strona, która dała początek wielu działaniom młodzieżowym w regionie i skupiała młodzież, która chciała zrobić coś pozytywnego w naszym mieście.

Obecnie chcielibyśmy skoncentrować się na wsparciu młodzieży, grup młodzieżowych, organizacji pozarządowych oraz zapoczątkować współpracę wszystkich sektorów (administracja, biznes, organizacje pozarządowe) w sposób usystematyzowany i długofalowy, a co najważniejsze – w obszarze MŁODZIEŻOWYM! Nie jest naszą intencją konkurowanie z jakimikolwiek podmiotami, albo co gorsza wyręczanie ich z ich statutowych obowiązków. Naszą ideą jest dzielenie się wiedzą, zaszczepianie aktywności w Was młodych, a jednocześnie wspomaganie naszego środowiska lokalnego, naszych organizacji, szkół, przedsiębiorców, aby Malbork stawał się coraz lepszym miejscem do życia dla każdego mieszkańca!

Przed nami długa droga, ciężka, bolesna, ale i kosztowna. Mimo to wierzymy z całego serca, że w Malborku jest mnóstwo osób, które chcą zmieniać Malbork, czasami tylko raz na długi czas, a czasami codziennie. Każdy z Was jest dla nas cenny na drodzę do wzmacniania Potencjału Młodych Malborczyków!

Zapraszamy do współpracy i kontaktu. Do zobaczenia na szlaku!

Zanim to jednak nastąpi, chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Olafowi Baranowskiemu (www.alof.pl) ze Stowarzyszenia Elbląg Europa, dzięki którego pomocy (czyli pomocy od serca, bez brania za to pieniędzy) ta strona powstała w tak błyskawicznym czasie. Dzięki wielkie, że zawsze możemy na Ciebie liczyć. :)

Pozdrawiamy serdecznie,
Bożena i Damian